ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ HARRIET HM5548.13 ΜΑΥΡΗ-ΑΝΘΡΑΚΙ ΣΧΟΙΝΙ & ΜΑΞΙΛΑΡΙ 60x62x80,5Υεκ (x4)
ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ HARRIET HM5548.13 ΜΑΥΡΗ-ΑΝΘΡΑΚΙ ΣΧΟΙΝΙ & ΜΑΞΙΛΑΡΙ 60x62x80,5Υεκ
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: 0610523 Κατηγορίες: , ,
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ:
60x62x80,5Υ εκ.
Διαστάσεις καθίσματος: 46×50 εκ.
Ύψος μπράτσου: 73 εκ.
Ύψος καθίσματος: 49 εκ.
Ύψος πoδιού: 39 εκ.
Προδιαγραφές αλουμινίου: Φ32×1.5mm——-Φ28×1.3mm
Προδιαγραφές σχοινιού: 6mm